Pantallona 100% pambuk
Pantallona 100% pambuk
Pantallona 100% pambuk
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Pantallona pambuku me teksture, me llastik dhe lidhese ne pjesen e belit. Vijne te gjera dhe te lirshme, material i fresket.
kodi
  • 1504429
ngjyra
  • ROZE
  • BLU
masa
  • S
  • M
  • L
Product tags
Product collections