Kostum lino me jelek
Kostum lino me jelek
Kostum lino me jelek
Kostum lino me jelek
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00
Kostum lino i perbere nga dy pjese. Me jelek te shkurter me kopsa dhe pantallona te gjera, me pensa ne pjesen e belit dhe me gjatesi deri ne fund te kembeve.
kodi
  • 1504047
ngjyra
  • bezhe
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product tags
Product collections