Pantallona klasike te gomuara
Pantallona klasike te gomuara
Pantallona klasike te gomuara
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Pantallona klasike te gjera, material i gomuar, me tegel dekorativ, me gjatesi deri ne fund te kembeve, me bel te larte dhe mberthese ne pjesen e brendshme.
kodi
  • 12119474
ngjyra
  • jeshile
  • bezhe
  • e zeze
masa
  • 40
  • 42
  • 36
  • 44
  • 38
Product type
Product tags
Product collections