Pantallona klasike me rrip
Pantallona klasike me rrip
Pantallona klasike me rrip
Pantallona klasike me rrip
Pantallona klasike me rrip
Pantallona klasike me rrip
Pantallona klasike me rrip
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00
Sold out
Pantallona klasike, material  i plote, vijne me nje rrip. Gjatesia poshte kycit te kembes dhe me bel te larte.
kodi
  • 12119460
ngjyra
  • e zeze
  • bezhe
  • MENTE
masa
  • 40
  • 42
  • 38
  • 44
  • 36
Product type
Product tags
Product collections