Pantallona Lino, te gjera
Pantallona Lino, te gjera
Pantallona Lino, te gjera
Pantallona Lino, te gjera
Pantallona Lino, te gjera
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Sold out
Pantallona lino te gjera me gjatesi deri ne fund te kembeve, me vija te holla. Te lirshme dhe te fresketa.
kodi
  • 1404426
ngjyra
  • e bardhe
  • e zeze
  • jeshile
  • bezhe
masa
  • S
  • L
  • M
Product tags
Product collections