Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Kemishe Saten me jake te hapur
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Kemishe e plote saten, me kopsa te bardha. Me gjatesi deri te vithet. E pershtatshme ne kombinime casual dhe klasike. Me jake te hapur
kodi
 • 1240101
ngjyra
 • e bardhe
 • bezhe
 • KAFE
 • PASTEL
 • e zeze
 • BLU
 • jeshile
masa
 • M
 • L
 • S
 • XS
Product type
Product tags
Product collections