Saten shirt, oversize
Saten shirt, oversize
Saten shirt, oversize
Saten shirt, oversize
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00

Kemishe e plote saten, me kopsa te bardha. Me gjatesi deri te vithet. E pershtatshme ne kombinime casual dhe klasike.

 

kodi
  • 1503836
ngjyra
  • e zeze
  • GRI
masa
  • S
  • M
  • L
Product tags
Product collections