Kemishe lino
Kemishe lino
Kemishe lino
Kemishe lino
Kemishe lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Kemishe lino, me orerje te lirshme oversize. Me xhep ne pjesen e parme, pa jake dhe gjatesia arrin deri poshte vitheve. Nje "must" ne perditshmerine tuaj.
kodi
  • 1504183
ngjyra
  • e bardhe
  • bezhe
masa
  • L
  • M
  • S
Product tags
Product collections