Bomber crop
Bomber crop
Bomber crop
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,790.00
Bomber i shkurter, pa jake. Me llastik ne pjesen e mengeve dhe ne pjesen e poshtme.
kodi
  • 1241000001
ngjyra
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
  • XS
Product tags
Product collections