Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Pantallona te gjera
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
Sold out
Pantallona te gjera, material i fresket dhe me detajin e qepjes ne pjeset e parme.
kodi
  • 1504440
ngjyra
  • e zeze
  • bezhe
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product collections