Kemishe Lino
Kemishe Lino
Kemishe Lino
Kemishe Lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Kemishe lino, materiali eshte i plote dhe asapk i pershkrueshem. Prerje oversize, me jake dhe me dy xhepa para.
kodi
  • 1504159
ngjyra
  • bezhe
  • jeshile
  • e bardhe
masa
  • L
  • M
  • S
Product tags
Product collections