T-shirt cotton
T-shirt cotton
T-shirt cotton
T-shirt cotton
T-shirt cotton
T-shirt cotton
T-shirt cotton
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
T-shirt pambuku, prerje e lirshme, gjatesi normale, me dy tegela dekorativ dhe me print shkrimi.
kodi
  • 10620
ngjyra
  • E Bardhe
  • E Zeze
  • Bezhe
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product collections