T-shirt me design hene
T-shirt me design hene
T-shirt me design hene
T-shirt me design hene
T-shirt me design hene
T-shirt me design hene
T-shirt me design hene
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00

T-shirt pambuku, material i plote, gjatesi normale, prerje e drejte dhe me design te stampuar.

 

 

kodi
  • 1313430
ngjyra
  • Blu
  • E Zeze
  • Mente
  • e bardhe
  • Bojeqiell
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections