T-shirt me vija
T-shirt me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
Sold out
T-shirt pambuku me pattern me vija. Gjatesi normale, material i plote, dhe i lirshem.
kodi
  • 9194
ngjyra
  • Jeshile
  • Blu
masa
  • L
  • S
  • M
Product type
Product collections