Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Body me jake katrore
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Body me jake katrore me material elastik te gomuar, me dopjo cope ne pjesen e bustit. Ndihet si nje lekure e dyte ne trupin tuaj qe ju perqafon format dhe linjat.
kodi
 • 6060
ngjyra
 • e zeze
 • krem
 • CAMEL
 • GRI
 • KAFE
 • e kuqe
masa
 • M
 • S
 • XS
 • XL
 • L
Product type
Product collections