Fund Cargo
Fund Cargo
Fund Cargo
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Fund me gjatesi trecerekshe, material i plote dhe i fresket, me dy xhepa ne pjeset anesore dhe me lidhje ne pjesen e belit.
kodi
  • 1504255
ngjyra
  • bezhe
  • jeshile
masa
  • M
  • S
  • L
Product type
Product collections