Short Satin Dress
Short Satin Dress
Short Satin Dress
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,490.00
{price}% OFF
Fustan i shkurter saten, perbehet nga material i plote. Vjen e derdhur ne pjesen e siperme dhe e ngushte pas trupit ne pjesen e poshtme. Tani mund te keni nje fustan qe pershtatet lehtesisht per cdo event te dites suaj.
kodi
  • 14923156
ngjyra
  • Pastel
  • e zeze
  • KAFE
masa
  • M
  • XS
  • S
  • L
Product type
Product collections