Fustan i shkurter me pala
Fustan i shkurter me pala
Fustan i shkurter me pala
Fustan i shkurter me pala
Fustan i shkurter me pala
Fustan i shkurter me pala
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Lek 2,290.00
{price}% OFF

Fustan 100% pambuk me pala dhe me motive florale, i shkurter ka detajin e jakes ne forme V e shoqeruar me lidhje. Mterial i ploten dhe i fresket .

kodi
  • 1478884
ngjyra
  • ROZE
  • BLU
masa
  • M
  • S
  • XS
  • L
Product type
Product tags
Product collections