Skip to product information
1 of 8

Fustan klasik

Fustan klasik

Fustan klasik me gjatesi deri poshte gjurit. Vjen me kupa te pjesa e bustit dhe detaje cope tyl te krahet. Copa me rrudha e definon trupin. Eshte perfekt per evente dhe mbremje.
Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 4,190.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details