Skip to product information
1 of 2

Fustan mbremje

Fustan mbremje

Fustan i gjate, i pershtatshem per mbremje. Prerja vjen e ngushte, pas trupit dhe ka detaj te hapur te pjesa e dekoltese. 
Regular price Lek 1,790.00 ALL
Regular price Lek 3,790.00 ALL Sale price Lek 1,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details