Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,490.00
Fustan klasik i shkurter, pjesen e dekoltese dhe mengeve e ka me cope tyli dhe shume fine. Tek pjesa e bustit ka kupa dhe nuk eshte e tejdukshme. 
kodi
  • 10642
ngjyra
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections