Skip to product information
1 of 6

Fustan klasik

Fustan klasik

Fustan me detaje tyli te pjesa e menges, i shkurter siper gjurit. Te pjesa e gjoksit ka kupa qe ju mundeson mos te vishni te brendshme.Stil dhe i pershtatshem per cdo event tuajin.
Regular price Lek 1,790.00 ALL
Regular price Lek 3,290.00 ALL Sale price Lek 1,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details