Jeans Mom Style
Jeans Mom Style
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,190.00
Mom jeans material i plote, definon shume linjat e trupit, shume praktike dhe te kombinueshme pothuajse me cdo gje.
kodi
  • 241
ngjyra
  • BLU
masa
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Product type
Product collections