Skip to product information
1 of 2

Jeans

Jeans

Mom jeans material i plote definues, me detaje te grisurash perpara dhe cope dyshe, shume te kombinueshme dhe rrine perfekt ne trup
Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details