Skip to product information
1 of 3

Jeans

Jeans

Jeans material i plote thekson shume te pasmet dhe belin. Kane detaj te care ne fund te gjatesise.
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details