Skip to product information
1 of 2

Jeans 3

Jeans 3

Mom jeans me detaje guresh ne te gjithe gjatesine, material i plote shume definues dhe jane te pershtatshme per perditshmeri dhe evente te ndryshme.
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details