Skip to product information
1 of 3

Jeans 1

Jeans 1

Jeans material i plote i cili definon shume linjat dhe pjesen e belit. Me detaje te grisurash dhe kombinohet pothuajse me cdo gje.
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details