Skip to product information
1 of 2

Jeans 3

Jeans 3

Jeans i gjere material i plote, definojne shume te pasmet dhe pjesen e belit. Detaje te grisurash tek gjunjte dhe shume praktike per perditshmeri.
Regular price Lek 2,790.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,790.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details