Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Jelek
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Sold out
Jelek shume stil, me prerje qe vjen pas trupit dhe definon. Pjesen e shpatullave e ka te hapur. Copa eshte e plote dhe mund te vishet me vete ose e kombinuar me veshje tjeter poshte. 
kodi
  • 111441
ngjyra
  • e bardhe
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
Product type

RELATED PRODUCTS

There are no product yet!