Kanatjere Saten
Kanatjere Saten
Kanatjere Saten
Kanatjere Saten
Kanatjere Saten
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Kanatjere Saten me rripa te holle, me jake V te shoqeruar me shirit tyli. Material i plote dhe i lehte, ofron freski dhe lirshmeri ne trup.
kodi
  • 14424481
ngjyra
  • e zeze
  • jeshile
  • bezhe
  • LEJLA
  • vishnje
masa
  • L
  • M
  • S
Product type
Product collections