Kemishe lino
Kemishe lino
Kemishe lino
Kemishe lino
Kemishe lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,790.00
Kemishe lino, me prerje te lirshme oversize. Me nje xhep ne njeren ane, pa jake dhe gjatesia e saj arrin deri poshte vitheve. Nje "must" ne perditshmerine tuaj.
kodi
  • 1504183
ngjyra
  • bezhe
  • e bardhe
masa
  • S
  • L
  • M
Product tags
Product collections