Kostum lino
Kostum lino
Kostum lino
Kostum lino
Kostum lino
Kostum lino
Kostum lino
Kostum lino
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,490.00
Kostum lino i perbere nga dy pjese. Kemisha eshte me menge te shkurtra, stil oversize dhe me dy xhepa ne pjesen para. Pantallonat jan te gjera me gjatesi deri ne fund te kembeve dhe me llastik te pjesa e belit. Material i bute dhe i fresket.
kodi
  • 1504218
ngjyra
  • bezhe
  • ROZE
  • e zeze
  • GRI
masa
  • S
  • L
  • M
Product type
Product tags
Product collections