Pantallona
Pantallona
Pantallona
Pantallona
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,490.00
Lek 1,990.00
{price}% OFF
Pantallona klasik me bel te larte material i plote dhe xhepa funksional, vijne deri ne fund te kembeve dhe jan te gjera ne funde.
kodi
  • 14923274
ngjyra
  • e zeze
  • jeshile
masa
  • S
  • M
  • L
  • XS
Product type
Product collections