T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
T Shirt pambuku
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 990.00
T-shirt pambuku e shkurter deri te beli, material pambuk dhe me rriga. Perfekte per kombinimet tuaja.
kodi
 • 151250020
ngjyra
 • e zeze
 • bezhe
 • e bardhe
 • CAMEL
 • GRI
 • KAFE
masa
 • M
 • XS
 • S
 • L
 • XL
Product type
Product collections