Skip to product information
1 of 4

Xhakete

Xhakete

Xhakete klasike e pershtatshme per pranvere ose vjeshte. Vjen me nje kopse dhe gjatesi deri poshte vitheve, Prerja vjen e tille, qe definon belin. Eshte cope e plote dhe me astar nga brenda. 
Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 3,290.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details