Skip to product information
1 of 6

Xhakete 3

Xhakete 3

Xhakete pranverore e gjate deri poshte vitheve. Vjen me detajin e kopsave gold dhe detaj xhepash. Copa eshte e plote dhe ka astar nga brenda. 
Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details