Skip to product information
1 of 3

Xhakete

Xhakete

Xhakete klasike, me astar nga brenda. Copa eshte e plote dhe qendron bukur e veshur. Ka detaj dopjo kopse. Mund te kombinohet me pantallona klasike, jeans, t-shirt dhe strece, sipas deshires tuaj. 
Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details