Xhakete Klasike me vija
Xhakete Klasike me vija
Xhakete Klasike me vija
Xhakete Klasike me vija
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Lek 3,990.00
{price}% OFF
Xhakete pranverore me detajin me vija, qe eshte trend i momentit. Vjen e gjate deri te vithet dhe prerje qe definon belin. Eshte model qe qendron hapur. Ka detaj te menget, qe mund te mblidhet me kopse nese deshiron dhe detaj xhepa. 
kodi
  • 18779
ngjyra
  • GRI
  • BLU
masa
  • 42
  • 40
  • 38
  • 44
  • 36
Product type
Product collections