Xhakete Klasike me kuadrata
Xhakete Klasike me kuadrata
Xhakete Klasike me kuadrata
Xhakete Klasike me kuadrata
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,990.00
Lek 3,990.00
Sold out
Xhakete me kuadrate dhe detaj dopjo kopse. Eshte material i plote, shume cilesor dhe me astar nga brenda. Vjen ne 2 ngjyra dhe eshte perfekt per kombinime stil zyre dhe casual (me jeans).
kodi
  • 18831
ngjyra
  • Bezhe
  • E Zeze
masa
  • 42
  • 36
  • 40
  • 38
Product type

RELATED PRODUCTS

There are no product yet!