Skip to product information
1 of 6

Xhakete

Xhakete

Xhakete fine oversize, stil boyfriend. Vjen me detaj me 2 kopsa dhe e gjate deri poshte vitheve. Eshte cope e plote dhe me astar nga brenda.
Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
kodi
ngjyra
masa
View full details