Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 3,790.00
{price}% OFF
Fustan klasik me nje krah dhe me gjatesi siper gjurit. Eshte perfekt per mbremje dhe per evente te ndryshme.
kodi
  • 11223
ngjyra
  • e zeze
  • jeshile
  • e bardhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections