Fund jeans i gjate
Fund jeans i gjate
Fund jeans i gjate
Fund jeans i gjate
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 2,490.00
Fund i gjate xhins me te care ne pjesen e pasme. Te tregon bukur dhe te mbledh ne pjesen e belit. E pershtatshme per cdo stine.
kodi
  • 132350
ngjyra
  • BLU
masa
  • 38
  • 40
  • 36
  • 42
  • 34
Product type
Product tags
Product collections