Set me crop dhe pantallona
Set me crop dhe pantallona
Set me crop dhe pantallona
Set me crop dhe pantallona
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 3,490.00

Seti vjen me crop dhe pantallona te gjata. Crop ka kurriz te hapur dhe llastik. Pantallonat kane bel te larte me lidhese. Super komod dhe cilesesi maksimale.

kodi
  • 11911773
ngjyra
  • e zeze
  • e bardhe
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections