Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Bluze pambuku
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,190.00
Bluze pambuku me menge te gjata, material pambuk, gjatesi normale dhe me rriga.
kodi
 • 151800032
ngjyra
 • CAMEL
 • e bardhe
 • bezhe
 • KAFE
 • e zeze
 • GRI
masa
 • XL
 • S
 • XS
 • M
 • L
Product type
Product collections