Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Bodysuit Elastik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Bodysuit material i gomuar elastik, kopsa mberthyese shume cilesore e te rehatshme. Definon shume belin dhe thekson pjesen e dekoltese
kodi
  • 7174
ngjyra
  • Bezhe
  • E Bardhe
  • E Zeze
  • LEJLA
  • BOJEQIELL
masa
  • S
  • M
  • L
  • XL
Product type
Product collections