Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 3,790.00
{price}% OFF
Fustan klasik i gjate, me cope te plote. Vjen me detaj te care te pjesa mbrapa dhe kupa te pjesa e bustit. 
kodi
  • 11203
ngjyra
  • BLU
  • jeshile
masa
  • M
  • L
  • S
Product type
Product collections

RELATED PRODUCTS