Fustan Saten
Fustan Saten
Fustan Saten
Fustan Saten
Fustan Saten
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 2,990.00
Sold out
Fustan saten i zi, i shkurter. Vjen ne nje model shume trendi me detaj lidhjeje te pjesa e dekoltese dhe me jake.
kodi
  • 188590
ngjyra
  • e zeze
masa
  • 36
  • 38
  • 34
  • 42
  • 40
Product type
Product collections