Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Fustan i shkurter
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 2,990.00
{price}% OFF
Fustan i shkurter saten me rrudha dhe shume sexy. Vjen i mbyllur te qafa dhe eshte trend i momentit.
kodi
  • 18803
ngjyra
  • E Zeze
masa
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Product type
Product collections