Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Fustan Klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 3,790.00
{price}% OFF
Fustan klasik shume fin. Vjen me detaj te care te kemba dhe me nje krah. Gjatesia eshte poshte gjurit.
kodi
  • 10661
ngjyra
  • e zeze
  • PASTEL
  • BLU
  • e kuqe
  • JESHILE
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections