Fustan klasik
Fustan klasik
Fustan klasik
Sku:N/A
Barcode:N/A
Lek 1,290.00
Lek 3,790.00
{price}% OFF
Fustan i gjate, i pershtatshem per mbremje. Prerja vjen e ngushte, pas trupit dhe ka detaj te hapur te pjesa e dekoltese. 
kodi
  • 11222
ngjyra
  • e zeze
masa
  • S
  • M
  • L
Product type
Product collections